O NAS

Łączymy wiedzę o biznesie z doświadczeniem w tworzeniu interaktywnych narzędzi wspierających komunikację.

Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów dla największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw – włączając w to podmioty notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych. Wspieraliśmy spółki reprezentujące niemal wszystkie kluczowe sektory gospodarki, między innymi: górnictwo, energetykę, sektor finansowy, transport i nieruchomości. Wśród naszych Klientów znajdują się takie firmy jak Bank ING, mBank, Bank Millennium, BGK, TAURON, Enter Air, Archicom, Zortrax, Kredyt Inkaso, ML System, BSC Drukarnia Opakowań.

Kadra menadżerska TAILORS Group ma jedno z największych, jeśli nie największe na rynku doświadczenie we wsparciu PR transakcji na rynku kapitałowym. Członkowie naszego zespołu doradzali przy ponad 50 projektach IR i z zakresu komunikacji finansowej, w tym ponad 30 różnego rodzaju transakcjach, jak oferty publiczne akcji i obligacji czy fuzje i przejęcia.

Jako jedyna agencja na polskim rynku połączyliśmy w ramach jednego zespołu kompetencje z dziedziny PR korporacyjnego, finansowego, produktowego, relacji inwestorskich, komunikacji wewnętrznej oraz doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych projektów digitalowych. Nie traktujemy tych dziedzin jako odrębnych obszarów, lecz wykorzystujemy potencjał ukryty na ich styku. To właśnie w ten sposób tworzymy innowacyjne narzędzia wspierające przedsiębiorstwa w komunikacji z otoczeniem, na przykład zaawansowane serwisy relacji inwestorskich oraz multimedialne raporty online.

Dzięki temu unikatowemu modelowi, jeden zespół jest w stanie wspierać komunikację Klientów za pośrednictwem wszystkich kanałów, począwszy od klasycznych relacji z przedstawicielami mediów, a na szerokich kampaniach internetowych kończąc.

Od 2017 roku TAILORS Group jest udziałowcem Go Responsible – agencji doradzającej Klientom w zakresie strategii i komunikacji CSR. Zespół Go Responsible dostarcza wiedzę w postaci szkoleń i analiz, tworzy publikacje, pomaga w organizacji dialogu z interesariuszami, wolontariatu pracowniczego oraz zrównoważonych wydarzeń.

Jeden zespół, szeroki zakres kompetencji