O nas \

Anna Pronińska

PR Manager

Absolwentka Politologii w Collegium Civitas (specjalizacja dziennikarstwo), a także podyplomowych studiów „Przygotowanie i zarządzanie projektami partnerstwa publiczno-prywatnego” w Szkole Głównej Handlowej oraz podyplomowego studium bankowości centralnej i polityki w Narodowym Banku Polskim i Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

Specjalistka z obszaru PR-u korporacyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem spółek giełdowych. Pracowała w Banku BNP Paribas jako ekspertka ds. relacji z mediami oraz jako ekspertka w biurze prasowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Wcześniej jako dziennikarka przez osiem lat pracowała w gazecie finansowej Puls Biznesu, zajmując się tematyką spółek giełdowych z branży deweloperskiej, budowlanej oraz odzieżowej. Była także autorką artykułów o zagadnieniach PPP w „Biuletynie partnerstwa publiczno-prywatnego”, wydawanego przez Instytut PPP oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Doświadczenie dziennikarskie zbierała również w redakcjach Radia TOK FM, m.in. jako prezenterka, realizatorka, reporterka oraz wydawczyni, a także w Radiu Zet, TVN24, Polsacie i Przekroju.