04-12-2019

TAILORS Group Newsletter | LISTOPAD 2019

Temat kosztów energii regularnie pojawia się w mediach. W listopadowym raporcie ekonomicznym Rzeczpospolita „Prąd dla firmy: jak ograniczyć koszty” znalazły się wypowiedzi dwóch naszych klientów. Oprócz wywiadu z Janem Sakławskim, partnerem kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy w publikacji pojawił się artykuł „Niespodziewanie Polacy zakochali się w panelach słonecznych” gdzie cytowany jest Dawid Cycoń, prezes ML System, lidera branży BIPV.

Często zgłaszają się do nas klienci, którzy nie wierzą w stricte merytoryczną współpracę z mediami. Przekonujemy ich, że PR ewoluuje, ale merytoryczne treści i dotarcie do zainteresowanych konkretnym tematem osób w redakcjach, owocuje jakościowymi publikacjami, które są korzystne zarówno dla wybranego medium, jak i klientów. Oto przykłady – opinia ekspercka partnera zarządzającego w kancelarii prawnej w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz artykuł w magazynie Stock Market.

W listopadzie swoje wyniki finansowe za III kw. 2019 r. opublikowało kilku naszych klientów, których wspieramy w komunikacji z inwestorami. TAURON Polska Energia, BSC Drukarnia Opakowań, Archicom i ML System jak zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem analityków i zarządzających.