03-11-2019

TAILORS Group Newsletter | PAŹDZIERNIK 2019

Działania promujące ofertę fotowoltaiczną ML System w ramach programu „Mój prąd” przynoszą zamierzone rezultaty. Dzięki kampanii reklamowej prowadzonej równolegle na Facebooku i Google codziennie generowane są kolejne leady potencjalnych klientów, zachęconych wizytą na przygotowanym przez zespół TAILORS Group landing page. Regularna wysyłka komunikatów prasowych oraz aranżowanie komentarzy przedstawicieli spółki w mediach ogólnopolskich, branżowych i finansowych budują wiarygodność i eksperckość ML System. Wsparcie kampanii stanowi budowa pozytywnego wizerunku spółki w social mediach.

Po ciężkiej pracy czas na odpoczynek i integrację w firmowym gronie. W połowie października spędziliśmy aktywne dwa dni nad Zegrzem. Baterie naładowane na kolejne miesiące pracy.

Członek zarządu Enter Air, Andrzej Kobielski był gościem programu Rzecz o Biznesie realizowanego przez redakcję rp.tv. Zaaranżowana przez TAILORS Group rozmowa o działalności spółki i sytuacji na rynku ukazała się także na łamach dzienników Rzeczpospolita i Parkiet. Koordynowaliśmy także wypowiedź Andrzeja Kobielskiego dla Faktów TVN, w której skomentował opóźniającą się budowę lotniska w Radomiu i samą ideę powstania portu w tym mieście.

W Konkursie Raporty Społeczne docenione zostały aż dwie realizacje, w których powstanie zaangażowany był nasz zespół. Nagrodę główną otrzymał „Raport Odpowiedzialnego Biznesu” Santander Bank Polska. Wyróżnienie w kategorii raport społeczny otrzymał Raport zrównoważonego rozwoju Kompanii Piwowarskiej.

W konkursie „The Best Annual Report” realizacje, w których przygotowaniu uczestniczył zespół TAILORS Group / Go Responsible Sp. z o.o. zdobyły nagrody niemalże we wszystkich kluczowych kategoriach. Raport Roczny PGNiG SA otrzymał Pierwszą Nagrodą Główną w grupie „przedsiębiorstwa” oraz wyróżnienie za najlepszy raport marketingowy. Druga nagroda główna oraz nagroda specjalna za raportowanie online powędrowały do GK PGE. Nagrody specjalne za najlepsze raporty zintegrowane powędrowały do Grupy TAURON oraz GK PGE. Nagrody „The Best of The Best” otrzymały, między innymi, spółki: ING Bank Śląski, mBank S.A., PKO Bank Polski oraz Grupa TAURON.