28-06-2018

ML System debiutuje na GPW

28 czerwca na GPW zadebiutował ML System – spółka technologiczna, będąca liderem polskiego rynku fotowoltaiki zintegrowanej z budynkami (BIPV), należąca do czołowej piątki firm o takim profilu działania na świecie.

Wartość oferty publicznej wyniosła 34,6 mln zł. Pozyskane środki spółka zamierza przeznaczyć na realizację innowacyjnych projektów poszerzających ofertę produktową i rozwój technologii. Pieniądze pozwolą m.in. rozpocząć masową produkcję rewolucyjnych, transparentnych szyb fotowoltaicznych w oparciu o technologię kropek kwantowych, a także umożliwią ekspansję zagraniczną, w tym na najbardziej perspektywicznych rynkach Europy Zachodniej oraz Skandynawii. ML System zamierza również rozpocząć sprzedaż w Australii, gdzie pozyskał już partnera.

Jako TAILORS Group opracowaliśmy i wdrożyliśmy kompleksową politykę komunikacji związaną z ofertą publiczną i debiutem na GPW oraz przygotowaliśmy stronę internetową poświęconą ofercie, która od dziś zaczęła funkcjonować jako pełnowartościowy serwis relacji inwestorskich.