09-09-2020

Nowi klienci TAILORS Group

Wiosną 2020 r. grono klientów TAILORS Group powiększyło się o kolejne podmioty.

Od maja w komunikacji z mediami wspieramy Sputnik Software i GIAP, dostawców rozwiązań IT dla administracji publicznej m.in. systemów informatycznych usprawniające procesy w obszarze finansów publicznych i bezpieczeństwa informatycznego oraz komunikacji elektronicznej.

W czerwcu rozpoczęliśmy współpracę z Mo-BRUK-iem, największą w Polsce firmą zajmującą się przetwarzaniem odpadów przemysłowych. Spółka, którą wspieramy w zakresie komunikacji PR/IR, a także w obszarze digitalowym, od 2012 r. notowana jest na głównym parkiecie warszawskiej giełdy.

Do szerokiego grona naszych klientów dołączył także notowany na NewConnect Geotrans, również rozwijający się w branży przetwarzania odpadów, która od kilku lat systematycznie rośnie. Klient może liczyć na nasze kompetencje w zakresie PR/IR oraz digital.

Zaufały nam największe polskie banki

W tym roku znaczącą grupę klientów, których wspieramy w zakresie tworzenia raportów rocznych, stanowią banki. Ich zaufanie ma dla nas ogromne znaczenie ze względu na najwyższy poziom wymagań w zakresie bezpieczeństwa realizacji online. Po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy wiarygodnym partnerem dla klientów korporacyjnych. Zrealizowaliśmy złożone projekty dla podmiotów takich jak PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, Bank Millennium, mBank oraz BNP Paribas. Projekt dla ostatniego z wymienionych banków ma dla nas szczególne znaczenie – za nasza namową nasz Klient dołączył do elitarnej grupy spółek raportujących w sposób zintegrowany!  Już w lipcu opublikujemy kolejne realizacje dla spółek sektora finansowego.