Digital \

SERWISY WWW

Pomagamy opowiedzieć za pośrednictwem strony internetowej unikalną historię firmy

Tworzymy zaawansowane, przemyślane serwisy internetowe. Punktem wyjścia do naszej pracy jest zawsze identyfikacja potrzeb i celów biznesowych naszych Klientów.

Pracowaliśmy z dziesiątkami Spółek zaangażowanych we wszystkie kluczowe gałęzie gospodarki. Wspieramy zarówno największe Spółki notowane na Rynku Głównym Giełdy Papierów Wartościowych, jak i niewielkie startupy znajdujące się na wczesnym etapie rozwoju. Niezależnie od skali projektu, wykorzystujemy całą naszą wiedzę i wszystkie zasoby, aby stworzyć idealne narzędzie online umożliwiające firmie rozwój biznesu i budowanie trwałych, pozytywnych relacji z otoczeniem.

 

Przygotowywane przez nas serwisy korporacyjne i produktowe:

  • dzięki swojej jakości budują wiarygodność organizacji
  • wykorzystują najnowsze dostępne technologie
  • umożliwiają dokonywania szybkich aktualizacji dzięki rozbudowanemu systemowi CMS
  • są optymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google
  • są responsywne, co gwarantuje ich poprawne działanie na wszystkich typach urządzeń.

Nasze realizacje to połączenie atrakcyjnej formy graficznej, najnowszych technologii oraz – co najważniejsze – dopracowanych treści, ulokowanych w przemyślanej architekturze. O jakość kontentu dba doświadczony zespół, włączając w to byłych dziennikarzy. Jako treści rozumiemy nie tylko teksty, ale również interaktywne schematy i wykresy, wizualizacje trójwymiarowe, animacje oraz filmy.

 

Uczymy się

Rozmawiamy z Klientem i analizujemy branżę wydobywając wszystkie informacje niezbędne do kompetentnego przygotowania skutecznej strony internetowej.

Planujemy

Na co dzień pracujemy m.in. z przedstawicielami biznesu, administracji, organizacjami pozarządowymi, dziennikarzami i inwestorami. Tworząc stronę internetową wykorzystujemy zdobytą w ten sposób wiedzę, aby jak najskuteczniej skomunikować naszych Klientów z otoczeniem.

Tworzymy z pasją

Przystępując do właściwej pracy mamy całą niezbędną wiedzę o branży i biznesie naszych Klientów. Ograniczamy dzięki temu zaangażowanie Klienta w projekt do niezbędnych konsultacji i akceptacji. Płynnie prowadzimy Klientów przez wszystkie etapy projektowania i kreacji.

Pomagamy w administrowaniu

Klient może powierzyć nam także rozwój strony. Administrowanie rozumiemy szerzej niż proste aktualizacje treści. Obserwujemy firmę oraz jej otoczenie i pomagamy ewoluować serwisowi www w kierunku umożliwiającym  maksymalizację jego potencjału.