Digital \

SERWISY IR

Tworzymy zaawansowane serwisy Relacji Inwestorskich, które pomagają budować reputację na rynku kapitałowym

Jako jedyna agencja na rynku zbudowaliśmy zespół, w którym spotkali się specjaliści z zakresu realizacji projektów internetowych, PR finansowego, Relacji Inwestorskich oraz PR korporacyjnego.

 

Tworzymy serwisy IR w stu procentach zgodne z najlepszymi praktykami. Jesteśmy liderami w zakresie wykorzystywania interaktywnych wizualizacji danych. Nasza przewaga wynika nie tylko z rozwiązań technicznych, ale przede wszystkim ze znajomości rynku kapitałowego i doświadczenia wyniesionego z uczestnictwa w kilkudziesięciu transakcjach giełdowych (IPO, SPO).

Wykres kursu akcji

Wykres akcjonariatu

Moduł prezentujący rekomendacje

Dane dotyczące dywidendy

Interaktywny moduł prezentujący wyniki finansowe

 

Budujemy serwisy Relacji Inwestorskich zintegrowane ze stronami korporacyjno–produktowymi lub jako niezależne strony internetowe. Promujemy drugie z wymienionych rozwiązań, ponieważ dostrzegamy specyfikę komunikacji z inwestorami. Analizujemy equity story danej spółki i dostosowujemy do niego strukturę serwisu, system nawigacji oraz treści.

Przygotowywane przez nas serwisy IR są:

  • w 100 procentach zgodne z equity story
  • w pełni responsywne
  • wyposażone w najbardziej zaawansowane moduły wizualizacji danych w postaci grafów i wykresów
  • zarządzane za pośrednictwem intuicyjnego systemu CMS, który umożliwia łatwe aktualizowanie treści oraz dodawanie nowych sekcji
  • dostosowane do automatycznego pobierania raportów bieżących, co znacząco odciąża zespół IR (usługa dostępne w oparciu o dodatkowy abonament).

Realizujemy serwisy Relacji Inwestorskich zarówno dla spółek przygotowujących się do debiutu na GPW (Rynek Główny i NewConnect), jak i podmiotów od lat obecnych na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Budowa serwisów IR to jeden z elementów kompleksowej obsługi komunikacyjnej spółek na GPW i NC.