Digital \

RAPORTY ONLINE

Tworzymy internetowe raporty finansowe, CSR oraz zintegrowane. Od trzech lat nasze realizacje zdobywają kluczowe nagrody w konkursie The Best Annual Report.

Raporty online to narzędzia, w których tworzeniu niezwykle cenne jest doświadczenie interdyscyplinarnego zespołu.

 

 

Oferujemy naszym Klientom kompleksową obsługę procesu wdrożenia raportu – począwszy od tworzenia treści, poprzez budowę nowoczesnych, interaktywnych narzędzi, na produkcji filmowej kończąc.

 

 

W 2017 roku trzy projekty zrealizowane przez TAILORS Group zostały nagrodzone w konkursie The Best Annual Report organizowanym przez Instytut Rachunkowości i Podatków. Nagrodę główną zdobyła Grupa PGNiG, która została także wyróżniona za użyteczność raportu. Nagroda za najlepszy raport zintegrowany powędrowała do Grupy TAURON.  Odpowiadaliśmy m.in. za przygotowanie treści tego raportu i pełne wdrożenie online. Ponadto spółka odebrała statuetkę „The Best of The Best”. Czujemy się współtwórcami tego sukcesu – raport za 2016 r. był już trzecim, przy którym wspieraliśmy TAURON. Wyróżnienie za raport w internecie w kategorii Banki i Instytucje finansowe, otrzymało opracowanie Banku Millennium.

Każdy raport online to dla nas odrębne wyzwanie; tworzymy koncepcję dostosowując ją do charakteru działalności danej spółki, otoczenia rynkowego i modelu biznesowego. Dopiero na bazie pogłębionej wiedzy projektanci, graficy i animatorzy tworzą ilustracje, infografiki i klipy filmowe prezentujące dokonania i perspektywy firmy.

Stale doskonalimy nasze rozwiązania

Obserwujemy najlepsze praktyki w zakresie raportowania w Polsce i na świecie, ale także kreujemy i rozwijamy własne rozwiązania.

Jesteśmy samodzielni

Naszą ambicją jest maksymalne odciążenie klientów. Jesteśmy w stanie przejąć większość działań związanych z tworzeniem raportu online – rola Klienta ogranicza się do opiniowania.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie wizualizacji danych finansowych i pozafinansowych

Szeroko wykorzystujemy nowoczesne narzędzia. Zastępujemy skomplikowane i długie opisy infografikami, klipami filmowymi i elementami interaktywnymi. Nasze rozwiązania umożliwiają lokowanie w dowolnym miejscu raportu zróżnicowanych wykresów generowanych na podstawie wprowadzanych danych liczbowych. Opowiadamy w ten sposób o wynikach, ale także o innych aspektach działalności przedsiębiorstwa, np. otoczeniu rynkowym.

Bierzemy odpowiedzialność

Do dyspozycji Klienta wyznaczamy zawsze opiekuna o szerokich kompetencjach, który koordynuje przebieg projektu od pierwszych ustaleń aż po udostępnienie raportu w sieci. Zależy nam na jak najlepszej jakości, ponieważ sukces raportu naszego Klienta to paliwo, dzięki któremu rozwijamy naszą działalność.

Dzięki zgromadzeniu wszystkich kluczowych kompetencji w agencji, jesteśmy w stanie elastycznie dopasować się do możliwości i oczekiwań Klientów. Przygotowujemy zarówno rozbudowane raporty zintegrowane, jak i mniej złożone realizacje skoncentrowane na systematycznym i klarownym zaprezentowaniu wyników.

Doskonale czujemy się w projektach obejmujących pełną koordynację tworzonych treści, ale wdrażamy również raporty online w oparciu o dostarczony kontent oraz przygotowujemy klasyczne publikacje drukowane lub w postaci plików PDF.