Digital \

RAPORTY ONLINE

Tworzymy internetowe raporty finansowe, CSR oraz zintegrowane. Od pięciu lat nasze realizacje zdobywają kluczowe nagrody w konkursie The Best Annual Report.

Raporty online to narzędzia, w których tworzeniu niezwykle cenne jest doświadczenie interdyscyplinarnego zespołu.

 

 

Oferujemy naszym Klientom kompleksową obsługę procesu wdrożenia raportu – począwszy od tworzenia treści, poprzez budowę nowoczesnych, interaktywnych narzędzi, na produkcji filmowej kończąc.

 

 

W konkursie „The Best Annual Report” realizacje, w których przygotowaniu uczestniczył zespół TAILORS Group i Go Responsible zdobyły nagrody niemalże we wszystkich kluczowych kategoriach. Raport Roczny PGNiG otrzymał Pierwszą Nagrodą Główną w grupie „przedsiębiorstwa” oraz  wyróżnienie za najlepszy raport marketingowy. Druga nagroda główna oraz nagroda specjalna za raportowanie online powędrowały do GK PGE. Nagrody specjalne za najlepsze raporty zintegrowane powędrowały do Grupy TAURON oraz do GK PGE. Od lat promujemy raportowanie zintegrowane wśród polskich przedsiębiorstw, dlatego jesteśmy szczególnie dumni, że aż 8 z 14 raportów zgłoszonych do konkursu w tej kategorii powstało przy naszym wsparciu. Nagrody „The Best of The Best” otrzymały, między innymi, spółki: ING Bank Śląski, mBank, PKO BP oraz Grupa TAURON. Dziękujemy naszym Klientom za możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach, za zaufanie oraz radość ze zdobytych nagród.

Stale doskonalimy nasze rozwiązania

Obserwujemy najlepsze praktyki w zakresie raportowania w Polsce i na świecie, ale także kreujemy i rozwijamy własne rozwiązania.

Jesteśmy samodzielni

Naszą ambicją jest maksymalne odciążenie klientów. Jesteśmy w stanie przejąć większość działań związanych z tworzeniem raportu online – rola Klienta ogranicza się do opiniowania.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie wizualizacji danych finansowych i pozafinansowych

Szeroko wykorzystujemy nowoczesne narzędzia. Zastępujemy skomplikowane i długie opisy infografikami, klipami filmowymi i elementami interaktywnymi. Nasze rozwiązania umożliwiają lokowanie w dowolnym miejscu raportu zróżnicowanych wykresów generowanych na podstawie wprowadzanych danych liczbowych. Opowiadamy w ten sposób o wynikach, ale także o innych aspektach działalności przedsiębiorstwa, np. otoczeniu rynkowym.

Bierzemy odpowiedzialność

Do dyspozycji Klienta wyznaczamy zawsze opiekuna o szerokich kompetencjach, który koordynuje przebieg projektu od pierwszych ustaleń aż po udostępnienie raportu w sieci. Zależy nam na jak najlepszej jakości, ponieważ sukces raportu naszego Klienta to paliwo, dzięki któremu rozwijamy naszą działalność.

Dzięki zgromadzeniu wszystkich kluczowych kompetencji w agencji, jesteśmy w stanie elastycznie dopasować się do możliwości i oczekiwań Klientów. Przygotowujemy zarówno rozbudowane raporty zintegrowane, jak i mniej złożone realizacje skoncentrowane na systematycznym i klarownym zaprezentowaniu wyników.

Doskonale czujemy się w projektach obejmujących pełną koordynację tworzonych treści, ale wdrażamy również raporty online w oparciu o dostarczony kontent oraz przygotowujemy klasyczne publikacje drukowane lub w postaci plików PDF.