Digital \

FILMY KORPORACYJNE I ANIMACJE

Opowiadamy historię przedsiębiorstw za pomocą obrazu i dźwięku

Jak opowiedzieć o działalności lub nowej strategii przedsiębiorstwa? Podsumować kolejny rok i wyniki spółki? Przedstawić zaangażowanie firmy w projekty CSR? Zaprezentować nowy produkt lub inwestycje?

 

Pomagamy tworzyć mądre i celne przekazy, które umiejętnie przekładamy na koncepcję, scenariusz i ujęcia filmu lub animacji.

Realizacje wideo powinny być postrzegane jako standardowy środek komunikacji z otoczeniem. Jesteśmy w stanie skalować projekty filmowe oferując zarówno złożone filmy korporacyjne, jak i produkty, z których można korzystać niemalże na co dzień (np. wideokomentarze z udziałem kluczowych osób w spółce).

W pierwszym kroku zawsze uczymy się

Rozmawiamy z Klientem i staramy się poznać specyfikę działalności, aby zrozumieć biznes i umiejętnie opowiedzieć o nim za pomocą obrazu i dźwięku.

Dajemy dostęp do zróżnicowanych środków technicznych

Dostosowujemy środki wizualne do specyfiki organizacji. Aktywa przedsiębiorstwa możemy przedstawić za pomocą ujęć (również z latających dronów) lub zaawansowanych wizualizacji trójwymiarowych. Wykorzystujemy też animowane infografiki.

Działamy szybko

Pracując blisko rynku kapitałowego zdajemy sobie sprawę z presji czasu i ograniczeń. Optymalizujemy harmonogramy oraz przemieszczamy zasoby agencji, aby podołać konieczności wprowadzania zmian bezpośrednio przed upublicznieniem materiałów.

Tworzymy zróżnicowane treści wideo

Nasze realizacje to zarówno autonomiczne filmy korporacyjne i promocyjne, jak i komponenty większych, interdyscyplinarnych projektów: stron korporacyjnych, raportów online oraz eventów (np. wyników okresowych spółek i prezentacji strategii).