Branże

Realizowaliśmy projekty dla spółek z niemalże wszystkich kluczowych sektorów gospodarki.

Energetyka

Nasz zespół posiada unikatowe doświadczenie we współpracy z sektorem energetycznym i jego otoczeniem. Obsługiwaliśmy zarówno największe spółki notowane na GPW, jak i mniejsze, dynamicznie rozwijające się firmy z branży. Wspieraliśmy naszych klientów w komunikacji z inwestorami, mediami, pracownikami i innymi interesariuszami. Posiadamy szerokie kompetencje zarówno w zakresie energetyki konwencjonalnej, jak i źródeł odnawialnych.

Surowce

Zaufały nam największe firmy surowcowe zarówno polskie, jak i zagraniczne. Posiadamy szerokie kompetencje w zakresie górnictwa węgla kamiennego, węgla brunatnego, surowców mineralnych, chemii czy metali. Wspieraliśmy bądź wspieramy firmy takie jak m.in.: Prairie Mining Limited, Grupa TAURON, Grupa Azoty, Grupa MMG czy Polskie Górnictwo Skalne.

Nieruchomości
i budownictwo

Łączymy wszystkie elementy komunikacji kluczowe dla firm działających na rynku nieruchomości i budownictwa, włączając spółki notowane na GPW. Wspieramy naszych klientów w relacji z mediami i inwestorami, tworzeniu materiałów informacyjnych, serwisów internetowych, prezentacji, filmów promujących inwestycje oraz zaawansowanych wizualizacji architektonicznych.

Finanse

W naszym zespole pracują osoby z kierunkowym wykształceniem z zakresu finansów, a także doświadczeniem w mediach finansowych i działach relacji inwestorskich giełdowych spółek. Jesteśmy partnerem dla banków, domów maklerskich i innych podmiotów rynku kapitałowego.

Członkowie naszego zespołu posiadają kilkunastoletnie doświadczenie we wspieraniu transakcji oraz relacji inwestorskich polskich i zagranicznych spółek notowanych na GPW, a także pracy dla podmiotów z sektora finansowego.

Transport i logistyka

Uczestniczyliśmy w wielu projektach dla klientów z sektora logistyki i transportu. Realizowaliśmy projekty dla firm zajmujących się transportem morskim, lotniczym, kolejowym i drogowym wynajmem powierzchni magazynowych czy działalnością kurierską.

Chemia i przemysł ciężki

Firmy o profilu przemysłowym nie mają dla nas tajemnic. Rozpoczynając współpracę staramy się maksymalnie zagłębić się we wszystkie aspekty działalności przedsiębiorstwa, począwszy od modelu biznesowego i otoczenia rynkowego, a na kwestiach technicznych procesu produkcji i szczegółach oferty kończąc. Nasza wiedza i doświadczenie w połączeniu z zapleczem graficzno – animacyjnym pozwalają tworzyć wizualizacje najbardziej skomplikowanych procesów technologicznych.

Media, telekomunikacja,
IT oraz nowe technologie

Wspieramy największe światowe korporacje kształtujące główny nurt innowacji, jak i start-upy szukające miejsca na rynku dla swoich usług i produktów. Pomagamy także przedsiębiorstwom niekojarzonym dotychczas z innowacjami (przemysł ciężki, energetyka) w komunikowaniu realizowanych projektów R&D.

Przemysł zbrojeniowy

Doskonale znamy rynek zbrojeniowy oraz rozwiązań specjalnych dedykowanych służbom mundurowym. Członkowie naszego zespołu wspierali duże międzynarodowe koncerny oraz rodzime przedsiębiorstwa produkujące i dystrybuujące wyposażenie dla armii i policji.

Rolnictwo

Posiadamy wiedzę, doświadczenia i kompetencje pozwalające na skuteczne wspieranie w komunikacji przedsiębiorstw rolnych, produkujących urządzenia rolnicze oraz nawozy. Pomagaliśmy również największym producentom żywności (zarówno polskim, jak i zagranicznym), włączając w to podmioty notowane na GPW.

Motoryzacja

Znamy i rozumiemy motoryzację, dostrzegamy jej skalę, potencjał i rolę dla polskiej gospodarki. Tworzymy rozwiązania dostosowane do specyfiki relacji B2B. Pomagamy opowiadać otoczeniu o roli komponentów i rozwiązań, dzięki którym powstają nowoczesne pojazdy poruszające się po naszych ulicach.