07-10-2019

TAILORS Group Newsletter | WRZESIEŃ 2019

Współpraca z TVN24 przy materiale na temat lotniska w Radomiu

Redakcja TVN24 wyemitowała we wrześniu materiał poświęcony budowie lotniska w Radomiu. Koordynowaliśmy realizację nagrania wypowiedzi Grzegorza Polanieckiego, członka zarządu Enter Air, który podsumował wyniki ankiety przeprowadzonej na pokładach samolotów Enter Air: „Większość pasażerów nie jest zainteresowana lataniem z Radomia. Jeśli pasażer nie chce latać, to nie będzie latał” – mówi Polaniecki.

Spotkania podsumowujące wyniki finansowe

Tradycyjnie w sezonie wynikowym, organizujemy konferencje dla inwestorów, na których nasi klienci omawiają wyniki finansowe. We wrześniu przygotowaliśmy trzy spotkania dla: BSC, ML System i Archicom, a w pierwszych dniach października dwa kolejne dla: Tauron i Enter Air.

Wezwanie na Primetech

We wrześniu zakończyło się wspierane przez TAILORS Group wezwanie FAMUR, czołowego producenta maszyn dla górnictwa i systemów przeładunkowych w Europie Środkowo-Wschodniej, na akcje Primetechu. Kilkumiesięczny projekt zakładał stworzenie dedykowanego transakcji landing page, przygotowanie kampanii na bazie autorskiego rozwiązania Google i Programmatic oraz bieżące media relations. W ramach wezwania FAMUR kupił łącznie 1 157 266 walorów Primetechu, tj. 7,41 proc. kapitału spółki, co pozwoliło zwiększyć zaangażowanie do 73,23 proc. akcji. Decyzją akcjonariuszy mniejszościowych akcje Primetechu pozostaną w obrocie giełdowym.

Kampania Mój Prąd

Rozszerzyliśmy zakres współpracy z ML System, czołowym producentem fotowoltaiki zintegrowanej z budownictwem, którego wspieramy od ubiegłorocznego IPO. Od września jesteśmy także odpowiedzialni za działania informacyjno-promocyjne związane z zaangażowaniem spółki w rządowy program „Mój prąd”. Wartość programu, gdzie pojedynczy prosument może ubiegać się o dofinansowanie do 5 tys. zł, to 1 mld zł. Koncepcja zakłada przygotowanie dedykowanego landing page, kampanii reklamowej koncentrującej się na Facebook i Google oraz animacji. Wsparciem projektu są działania w mediach, nastawione na prezentowanie przewag konkurencyjnych ML System w obszarze fotowoltaiki prosumenckiej.

Współpraca z PFR Nieruchomości

Do grona naszych Klientów dołączył PFR Nieruchomości – spółka zależna Polskiego Funduszu Rozwoju, której zadaniem jest wzmacnianie potencjału ogólnopolskiego rynku mieszkaniowego. Zespół działu Digital TAILORS Group zajmuje się projektowaniem materiałów informacyjnych takich jak raporty branżowe, publikacje korporacyjne, prezentacje i animacje, przede wszystkim w kontekście realizowanego programu Mieszkanie Plus.