16-10-2020

Nasi Klienci zdominowali konkursy The Best Annual Report 2019 oraz Raporty Społeczne

W konkursie Raporty Społeczne organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu po raz kolejny został wskazany jako najlepszy serwis online Santander Bank Polska. W ramach imprezy została przyznana specjalna nagroda Giełdy Papierów Wartościowych. Otrzymała ją Spółka BNP Paribas. Wyróżnienie za jakość raportu zintegrowanego trafiło do rąk przedstawicieli TAURON Polska Energia.

W konkursie The Best Annual Report 2019 (organizowanym przez Instytut Rachunkowości i Podatków) nasi Klienci ponownie zdobyli najcenniejsze wyróżnienia i nagrody. Jako najlepszy raport online została wskazana realizacja dla GK PGE. Największa polska spółka energetyczna otrzymała również nagrodę główną w kategorii przedsiębiorstwa. Druga nagroda główna w kategorii banki trafiła do BNP Paribas. Jako najlepszy raport zintegrowany została wskazana realizacja GK Orlen. Wyróżnienie w tej samej kategorii otrzymała spółka TAURON Polska Energia. Statuetki The Best of The Best trafiły do spółek: Grupa TAURON, PKO BP, ING Bank Śląski oraz mBank.

Szczególną satysfakcję budzi u nas niezwykle udany debiut banku BNP Paribas, któremu pomagaliśmy w wejściu do elitarnego grupy spółek raportujących swoje osiągnięcia w sposób zintegrowany  w powiązaniu z podejściem ESG.

Gratulujemy naszym Klientom i pozostałym spółkom biorącym udział w konkursie determinacji w przygotowywaniu raportów. Był to wyjątkowy sezon dla spółek i doradców – jego kluczowe etapy zostały zakłócone przez pandemię. Jako agencja opierająca się na technologiach cyfrowych, szybko zaadaptowaliśmy się do nowych warunków. Pozwoliło nam to zaprezentować rynkowi wysokiej jakości realizacje w terminach wyprzedzających analogiczny okres poprzedniego roku – powiedział Łukasz Chojecki, Partner w TAILORS Group. Doświadczenia te wykorzystujemy już teraz pracując nad raportami podsumowującymi 2020 rok – dodał.

Ostatnie półtora roku wykorzystaliśmy wzmacniając nasze kompetencje w zakresie ESG. Podejście to odzwierciedla treść większości raportów przygotowywanych z naszym udziałem. Jeszcze w tym roku zaproponujemy spółkom szkolenia umożliwiające pogłębienie wiedzy z zakresu raportowania kwestii środowiskowych, społecznych oraz powiązanych ze sferą zarządzania – powiedział Przemysław Oczyp, Prezes Go Responsible – spółki z Grupy TAILORS. Naszą ambicją jest jak najlepsze łączenie raportowania zintegrowanego z wątkami ESG i takie rozwiązanie promujemy wśród naszych Klientów – dodał.

Gratulujemy wszystkim wymienionym spółkom doskonałych raportów i cieszymy się, że nasze zespoły mogły uczestniczyć w ich tworzeniu!