10-07-2018

Raport Zintegrowany 2017 Grupy TAURON jest już dostępny online

Grupa TAURON po raz kolejny przedstawiła podsumowanie roku wykorzystując najbardziej zaawansowane, globalne standardy sprawozdawczości. Podobnie jak w poprzednich latach, w stworzenie treści oraz wdrożenie wersji online zaangażowany był TAILORS Group.

Raport za rok 2017 oparty jest o wytyczne raportowania zintegrowanego określone przez International Integrated Reporting Council (IIRC). Tym samym kontynuowana i rozwijana jest metodologia, która w 2016 roku zaowocowała zwycięstwem w prestiżowym konkursie The Best Annual Report w kategorii „najlepszy raport zintegrowany”.

Realizacja jest dostępna pod adresem: raport2017.tauron.pl

Raportowanie zintegrowane w wersji online ma swoją specyfikę. Możemy powiedzieć, że wyznaczamy standardy w tym zakresie. Wypracowane przez nas podejście do opisywania działalności spółki za pomocą modelu tworzenia wartości, udowodniło, że można doskonale docierać zarówno do użytkowników raportów swobodnie poruszających się w świecie online, jak i tych bardziej konserwatywnych.

Łukasz Chojecki, Partner w TAILORS Group.

TAILORS Group wspiera w tym roku w zakresie przygotowania raportów online, m. in. Bank Millennium, mBank, ING Bank Śląski, Grupę TAURON, Grupę PGNiG oraz ECHO Investment.