24-09-2016

Raport online dla Grupy Azoty

Zakończyliśmy prace nad kolejnym rozbudowanym raportem online. Po udostępnieniu raportu zintegrowanego Grupy TAURON, do sieci trafiła realizacja przygotowana dla największego polskiej firmy chemicznej – Grupy Azoty.

Raport zawiera zaawansowane narzędzia interaktywne umożliwiające prezentowanie danych takich jak rekomendacje analityków, zmiany w akcjonariacie, kontekst rynkowy i politykę dywidendową. Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym projektem z naszego portfolio!

– Raport dla Grupy Azoty odzwierciedla nasze podejście do produktów digitalowych dedykowanych klientom korporacyjnym. Naszą niewątpliwą przewagą jest zespół, który jest w stanie udźwignąć każdy element tak złożonego narzędzia jakim jest raport spółki giełdowej, w szczególności dużej grupy o bardzo skomplikowanym modelu biznesowym – powiedział Łukasz Wójcik, Partner w TAILORS Group. – Tym, za co chwalą nas klienci, jest samodzielność i ograniczenie zaangażowania zespołów odpowiedzialnych za komunikację po stronie spółki – dodał.

Naszym celem jest dalszy rozwój produktów digitalowych wymagających kompetencji w zakresie PR korporacyjnego, finansowego i relacji inwestorskich. Stawiamy na jakość obsługi i sprawność w realizacji raportów online i serwisów korporacyjnych ponieważ wierzymy, że tylko takie podejście buduje trwałe, wieloletnie relacje z klientami – dodał Łukasz Chojecki, Partner w TAILORS Group.

Raport znajduje się pod adresem: sprawozdaniefinansowe2015.grupaazoty.com